“Jestem pełen uznania dla Michała za wniesiony wkład do rozwoju naszego zespołu i całego Centrum. Szczególnie ważne jest dla mnie jego doświadczenie i wiedza leanowa i trenerska, zaangażowanie oraz poczucie humoru. Dlatego teź śmiało polecam współpracę z Michałem i jego firmą.”

Andrzej Kinastowski
Globai Continuous
lmprovement Program Manager
GSDC

Poprzez pracę, którą wykonywałeś u nas, godziny spędzone na szkoleniu, zaszczepiłeś w całym zespole tzw. patrzenie leanowe, czyli upraszczanie wszelkich elementów, porządkowanie, systematyzowanie ich w taki sposób, abyśmy rzeczy które wykonujemy wykonywali w jak najkrótszym czasie, zachowując odpowiednią jakość (..).
W naszej firmie wystąpiło (…) prawie 8­krotne przyspieszenie w wykonawstwie zadań. Oszczędności, jakie są wprowadzane często są tak duże, że tak właściwie twoje usługi są bezkosztowe, bo pokazałeś, ile przedsiębiorca zyskuje, nie wydając ani złotówki, jeśli tylko zastosuje się do Twoich wskazówek.”

Krzysztof Sulikowski
Prezes Zarządu

“Swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem Pan Michał szybko zjednał sobie sympatię kierownictwa oraz pracowników liniowych. (…) Jestem wdzięczny za jego wkład w rozwój naszej Firmy”

Rafał Galez
Project Manager

“Poleciłbym Michała dlatego, że bardzo szybko zrozumiał moje potrzeby, sprawnie zaproponował rozwiązanie i co najważniejsze ­ skutecznie je wdrożył.”

Piotr Tomaszewski
Właściciel

“W trakcie pracy z Michałem urzekł mnie przede wszystkim język, którym Michał operuje. Był w stanie w prosty, zrozumiały sposób tłumaczyć nawet skomplikowane zagadnienia, tak, że każdy pracownik, niezależnie od poziomu wiedzy z danego zakresu, był je w stanie zrozumieć. Przekazywana przez Michała wiedza była uniwersalna i gotowa do praktycznego użycia, a sposób przekazu dostosowany do odbiorcy.”

Sebastian Swałdek
Właściciel

“Dzięki usprawnieniom zaproponowanym i wdrożonym przez Michała, w Lotarze zapanował dużo większy porządek i poprawiło się planowanie. Dzięki wprowadzeniu zarządzania wizualnego znacznie polepszył się przepływ informacji; praca przebiega teraz spokojniej i sprawniej.”

Łukasz Wójcik
Właściciel

“Wszystkie zlecone przez nas usługi zostały wykonane na najwyższym poziomie, a dodatkowe cenne uwagi, które otrzymaliśmy podczas bardzo ciekawych szkoleń od Pana Michała Wolaka znacznie poprawiły funkcjonowanie wielu obszarów
naszego biura.”

Jakub Dymacz
Właściciel

“Rzetelność i profesjonalne podejście towarzyszy obustronnej współpracy od samego początku trwania projektu. Pracownicy firmy dali się poznać jako ludzie solidni, dobrze zorganizowani, kreatywni i łatwo nawiązujący kontakt z naszymi pracownikami.”

Arkadiusz Bogusz
Prezes Zarządu

“Konsultanci Lean Action w umiejętny sposób zaangażowali pracowników do wykonania porządków. pomogli nam wypracować standardy na wybranych stanowiskach spawalniczych oraz pokazali, jak je wdrażać na kolejnych stanowiskach. Jesteśmy wdzięczni za przekazaną wiedzę, doświadczenie oraz za pełne otwartości i motywujące podejście do pracowników.
Dzięki usprawnieniom zaproponowanym i wdrożonym przez konsultantów Lean Action w naszej firmie pracownicy dbają teraz o porządek: pozwoliło nam to uwolnić miejsce na produkcji oraz usprawnić przepływ
materiałów.

Grzegorz Krupnik
Wiceprezes

“Potwierdzam współpracę z firmą Lean Action sp. z o.o. we wrześniu 2016 roku oraz w grudniu 2016 roku w zakresie szkolenia z Lean Office.
W okresie dotychczasowej współpracy z PZU firma Lean Action sp. z o.o. wywiązywała się ze swoich zobowiązań z należytą starannością, w sposób satysfakcjonujący realizując warunki umowy.”

Iwona Olborska
Dyrektor ds. zakupów nietechnologicznych

“Nieocenionym pozostaje (…) wsparcie w trudnych tematach i trudnych chwilach na różnych etapach tego wdrożenia, jak i poczucie, że są dostępni dla nas, by tego wsparcia udzielać praktycznie zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy.”

Danuta Zyder
Dyrektor Zarządzający

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z KONSULTANTEM LEAN