Z przyjemnością informuję, że Lean Action Sp. z o. o. we współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki w Krakowie uruchamia studia z zakresu Lean Management – Akademię Lean. Wczoraj, 18 stycznia, wystartowała rekrutacja na semestr zimowy.

Studia adresowane są do pracowników, którzy chcą przyspieszyć rozwój swojej kariery w obszarze zarządzania produkcją w działach zarządzania jakością, specjalistów z tychże działów oraz kadry zarządzającej, pragnącej poszerzać swoje kompetencje i wdrażać Lean we własnych przedsiębiorstwach.

Program studiów obejmuje dwa semestry, przekładające się łącznie na 180 godzin dydaktycznych przeprowadzonych w formie wykładów i warsztatów praktycznych. Planowane są dwie odsłony Akademii Lean: pierwsza dotyczy wdrażania Lean Management w firmach produkcyjnych, podczas gdy druga koncentruje się na zagadnieniu Lean Management w usługach i biurze.

Ogromnym atutem proponowanych przez nas studiów jest ich mocno praktyczny charakter. Stawiamy na konkrety i rzetelną wiedzę, dlatego nasi wykładowcy to równocześnie aktywni w branży specjaliści. Ja sam mam przyjemność być kierownikiem merytorycznym Akademii Lean. Zajęcia poprowadzą dla Was również: Katarzyna Lenar, Tomasz Król, Dagmara Pundyk.

Szczegółowy program studiów dostępny jest na stronie internetowej http://lean.wsei.edu.pl/program-studiow/.

Serdecznie zapraszam!

Dołącz do newslettera

Jeśli zainteresował Cię nasz artykuł i chcesz być na bieżąco z artykułami, które będziemy dla Ciebie publikować, dołącz do naszego newslettera. Bądźmy w kontakcie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z KONSULTANTEM LEAN